Par mums

Internetveikals AARME.LV Latvijā darbojas no 2022. gada, nodrošinot savus pircējus ar lieliskiem piedāvājumiem un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

Mēs priecājamies un lepojamies ar pozitīvām atsauksmēm par mūsu apkalpošanu: par laikus saņemtu kvalitatīvu pirkumu, par ātru piegādi vai naudas atgriešanu utt. Mūsu darbības pamatprincips – apmierināts klients, jo tikai apmierināts klients vēlēsies atkārtoti iepirkties interneta veikalā AARME.LVMūsu mērķis – laba apkalpošana un plaša preču izvēle par vislabākajām cenām!

AARME.LV ir daudzveidīgs, inovatīvs un unikāls mājas dizaina priekšmetu klāsts no vairākiem Eiropas un Pasaules ražotājiem. Mēs piedāvājam daudzus produktus no visas pasaules, kā arī oriģinālus jauno Eiropas dizaineru izstrādājumus. Mēs ievedam labākas nakts lampas, Minecraft produkciju, termosus un termokrūzes, lai mūsu klienti vienmēr būtu patīkami pārsteigti un laimīgi.

Interneta veikalā AARME.LV pieejamas dažādas preces:

Pēdēja gada laikā mēs esam pārdevuši preces vairākiem klientiem, tādēļ lieliski saprotam, ko izvēlas mūsu pastāvīgie pircēji, kādas preces ir vispopulārākās!

100 % datu aizsardzība iepērkoties – internetveikals AARME.LV izmanto SSL sertifikātu, kas garantē datu šifrēšanas autentiskumu, tādā veidā aizsargājot datus no pārņemšanas vai krāpšanas.

NOTEIKUMI

PRIVĀTUMA POLITIKA

PIEGĀDE

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips Ceno.lv Latvijas interneta veikali